Podsumowania Nadszedł Czas!!! (Cały Sezon 2015/16)

Sezon 2015/2016 był bardzo ciekawy w wykonaniu ORŁA i nie ma co do tego żadnych niedomówień że tak nie było. O ile rundę jesienną można oceniać bardzo pozytywnie, tak w rewanżach drużyna ORŁA Bieździedy wypadła troszkę słabiej ale to jest ważne że grała zawsze do końca, nigdy się nie podawali się bez walki... Trampkarze ORŁA w Rundzie "Jesiennej" jak i w Rudzie "Wiosennej" Sezonu 2015/16 mieli dwóch innych Trenerów. Nasz Trener z Rundy "Jesiennej" miał troszkę łatwiejsze zadanie bo graliśmy tylko 4 mecze w rundzie oraz dostaliśmy 3 walkowery na naszą korzyść... Niestety nasz obecny Trener miał  trudniejszy orzech do zgryzienia, bo graliśmy aż 7 mecz a pod koniec się okazało że z czego jeden mecz zamienił się na  walkower na naszą korzyść... Może czasami nie udało się zebrać pełnej wyjściowej 11-stki... I może zdarzyły się jakieś incydenty w postaci grymasów zawodników... Ale nie ma co wspominać... Było minęło..  Motywowały nas zawsze ulubione słowa naszego Trenera z "Rundy Wiosennej": "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe".

Trampkarze naszego zespołu rozegrali 14 spotkań, z których 6 wygrali, 0 zremisowali i aż 8 przegrali, strzelając przy tym 42, a tracąc 57 goli. ORZEŁ zdobył 18 punkty, tracąc do pierwszych Sobniowa Jasło aż 22 oczek. Najlepszym strzelcem zespołu był D.Kulig, który zdobył siedem goli. Najlepszym asystentem był B.Górczany, który cztery razy otwierał drogę do bramki swoim kolegom. Dość powiedzieć, że tę statystykę wypracował w pierwszej części sezonu. Najwięcej minut na boisku spędził P.Łętowski– 695.

Strzelcy wszystkich bramek dla ORŁA:

D​.Kulig            -    7 Bramki i 1 Asysta,

W.Hendzel      -    5 Bramki i 1 Asysta,

K.Reczek        -   5 Bramki i 2 Asysty,

M.Krajewski    -    4 Bramki i 3 Asysty,

M.Palar           -    3 Bramki i 2 Asysty,

B.Górczany     -    2 Bramki i 4 Asysty,

W.Pruchnik      -   2 Bramki i 2 Asysty,

K.Maresz         -   1 Bramka

A.Śliż               -                    1 Asysta.

Wyniki meczów naszego zespołu (odpowiednio jesień i wiosna):

​Runda Jesienna:

LKS "Dębowczanka" Dębowiec 1:17 LKS "ORZEŁ" Biezdziedza

KS Huragan Zarzecze 0:3* vo. LKS ORZEŁ Bieździedza

LKS ORZEŁ Bieździedza vo *3:0 LKS Victoria Kobylany

GKS Zamczysko Odrzykoń 10:1 LKS ORZEŁ Bieździedza

LKS ORZEŁ Bieździedza vo *3:0 LKS Standart Święcany

GLKS Liwocz Brzyska 5:0 LKS Orzeł Bieździedza

LKS ORZEŁ Bieździedza 2:3 OKS Sobniów Jasło

Runda Wiosenna:

LKS ORZEŁ Biezdziedza 5:3 LKS "Dębowczanka" Dębowiec

LKS ORZEŁ Bieździedza v.o*3:0 KS Huragan Zarzecze

LKS Victoria Kobylany ​6;2 LKS ORZEŁ Bieździedza

LKS ORZEŁ Bieździedza​2:7GKS Zamczysko Odrzykoń

LKS Standart Święcany 11:2 LKS ORZEŁ Bieździedza

LKS Orzeł Bieździedza ​0:1 GLKS Liwocz Brzyska

OKS Sobniów Jasło ​10:0 LKS ORZEŁ Bieździedza

​To był można powiedzieć że udany czas dla trampkarzy ORŁA Bieździedza zajęli 5 miejsce na koniec Sezonu 2015/16 wielki postęp o 2 oczka do góry niż w ubiegłym sezonie 2014/15 w którym zajęliśmy 7 miejsce w tabeli... Niestety... Każdy kiedyś się starzeje i w tym sezonie rocznik 2000 (nasza ostoja Trampkarska) zakończy wiek trampkarza... Odpadł nam prawie cały skład podstawowy... Więc w Przyszłym Sezonie 2016/17 drużyna Trampkarzy nie zostanie zgłoszona do Rozgrywek... Zostaje odroczona... Ale za pewnie powstanie jak Feniks z popiołów za kilka lat bo Młodzików (Naszego Młodego Narybku) nam nie brakuje... Na ich miejsce mają postać ORLIKI...

Redakcja Strony Dziękuję Wszystkim czytelnikom/faną za Sprawdzanie i Śledzenie losów Naszych Trampkarzy! Mamy nadzieję że nasze Relację się podobały!