[Powtórkowa] Porażka na Koniec...

W powtórce kolejki ,,IX"  Sezonu 2015/16, rozgrywek "A-Klasa trampkarzy Krosno gr. III" ORZEŁ Bieździedza przegrał na własnym stadionie z ​HURAGANEM Zarzecze  1:5. Nasza drużyna zaczęła całkiem ale to całkiem dobrze... Wytworzyliśmy kilka akcji ale nie było w nich tak zwanego wykończenia... Do prawie końca pierwszej połowy utrzymywaliśmy Remis... Ale niestety jeszcze w pierwszej połowie, napastnik HURAGAN'u mija naszą obronę i strzela nam gola z 9 metra na 0:1... Po przerwie nasza drużyna wbiegła na boisku bardzo zmotywowana po przemowie naszego Trenera... Niestety nawet po tym coś dalej brakowało w naszej drużynie... ORZEŁ nie potrafił stworzyć żadnej składowej akcji... 49 minucie nasz stoper wchodzi nie przepisowa w zawodnika ​HURAGAN'u i sędzia wskazuje na rzut karny... I tak zrobiło się już 0:2 dla HURAGAN'u Zarzecze... W 54 minucie A.Śliż był w idealnej sytuacji do oddania strzału lecz został brutalnie sfalowany w poru karnym... Więc sędzia zareagował prawidłowo i kazał umieścić piłkę na 11 metrze. Do wykonywania rzutu karnego zgłosił się P.Łęntowski... Który nie zmarnował znakomitej okazji i trafił GOL'a. Ten GOL podniósł ORZEŁ'ka na duchu lecz nie na długo... Zaraz po tym ​HURAGAN trafia nam 3 bramki wszystkie można powiedzieć że wszystkie z kontry... ORZEŁ miał dużo sytuacji dobrych, lecz nie udało nam się ich wykorzystać... Ale trzeba pochwalić ich! Walka była do końca!!!

Skład Podstawowy: Br.: K.Nowak, Obr.: P.Czajka, Ł.Pawłowski, F.Michalski, T.Kutyj Pom.: P.Zemrys, M.Krajewski, P.Łęntowski, A.Śliż, P.Maziarz, Nap.: W.Hendzel

I tym zaległym meczem ORZEŁ Bieździedza zakończył sezon 2015/16... Podsumowanie Rundy Jesiennej już niebawem...