Podsumowania Nadszedł Czas!!! (Runda Wiosenna)

Gdy zaczynaliśmy Rundę "Wiosenną" z ponownie z nowym Trenerem byliśmy pewni optymizmu i zmotywowani do walki... Niestety skład z Rundy "Jesiennej" posypał nam się... Niektórzy zawodnicy przeszli do Juniorów a niektórzy olali już drugą rundę... Dlatego ORZEŁ Zajął Siódme Miejsce Na Koniec Drugiej Rundy, Nasz Bilans wyniósł w Rundzie "Wiosennej": 12-43.

Wyniki wszystkich meczów w Rundzie " Jesiennej" i Strzelcy w tych meczach:

LKS ORZEŁ Biezdziedza  5:3 LKS "Dębowczanka" Dębowiec Strzelił:4xD.Kulig i Samobój

LKS ORZEŁ Bieździedza v.o*3:0  KS Huragan Zarzecze Strzelił: (P.Łętowski (Karny))

LKS Victoria Kobylany ​6;2 LKS ORZEŁ Bieździedza Strzelili: D.Kulig i M.Krajewski

LKS ORZEŁ Bieździedza ​2:7 GKS Zamczysko Odrzykoń Strzelili: M.Krajewski i M.Palar

LKS Standart Święcany 11:2 LKS ORZEŁ Bieździedza  Strzelili: M.Palar i K.Reczek

LKS Orzeł Bieździedza ​0:1 GLKS Liwocz Brzyska

OKS Sobniów Jasło ​10:0 LKS ORZEŁ Bieździedza

Co widać po wynikach wyżej nie było idealnie ale zawsze była Walka do końca.Teraz będą przedstawieni najlepsi Strzelcy,Asystujący Itd.

Najlepszy strzelec: ​D.Kulig~5.

Najlepsi Asystujący: {A.Śliż, M.Krajewski, M.Palar} ~1.

Najdłużej grający: P.Łętowski ~485min.

​Podsumowanie Całego Sezonu 2015/16 już niebawem...