Czas na HURAGAN... [Powtórka ,,IX" KOLEJKI]

Już w Sobotę (28.0516r.). Na własnym stadionie w Bieździadce, ORZEŁ Bieździedza rozegra zaległy mecz ,,IX" KOLEJKI z drużyną HURAGAN Zarzecze.  W minionej rundzie ,,Jesiennej", drużyna z Zarzecza ofiarowała  Walkower'a dla ORZEŁ'ka bo nie potrafiła zebrać wyjściowej 11-nastki. Tym razem jak będzie? Czy Orzeł da rade Huragonowi?

Zbiórka: Godz.12.00. Mecz. Godz.13.00. a Wcześniej grają nasi Juniorzy o Godz.11.00...

Serdecznie Wszystkich Zapraszamy do pokibicowania naszym Trampkarzom i Juniorom, bo grają na swoim stadionie... Zapewnijmy im dobry doping od strony kibiców!!!

Każdy Zawodnik ma zabrać ze sobą jakiś dowód tożsamości!!!

Po meczach odbędzie się spotkanie Zarządu z zawodnikami dotyczące kwestii awansu do klasy okręgowej. Od obecności juniorów i trampkarzy będzie zależała ich dalsza przyszłość.